AD&D
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ביין בדוכסות

3 posters

Go down

ביין בדוכסות Empty ביין בדוכסות

הודעה  MelvinDelvin Tue Feb 22, 2011 11:30 am

בביקורו של ביין אצל הדוכס, לאחר שהתברר בחצר הדוכסות את טיב הבשורות של ביין, ביין התקבל בידיים רחבות, כל ענייני הפוליטיקה ממש לא עניינו אותו, בשיחה שהתנהלה מאחורי דלתיים סגורות, רק ביין ,הדוכס ורב המג שלו, טלדון היה שמו כפי שהוצג, אחראי הגילדה בעל הגלימה עם הרונות המקושקשות וחסרות כל המטרה.
הדוכס דיבר ארוכות, אך ביין איבד אותו בערך בפעם החמישית שאתחיל משפט במילה "אני", מבטו של ביין היה קבוע במבטו של טלדון, שהיה קבוע במטה המגיוס
טלדון לא היה חוצפן וחיכה שסטפן יסיים את דבריו, ביין ראה כי מכשף זה לא משנה כמה עוצמתי הוא, הוא עדיין משרת... ביין צחק עליו בליבו, כל הכוח הזה על מנת להיות מנהל גילדה ויועץ לדוכס? איזה בזבוז של יכולת, בטוח לאדם זה היה שאיפה פעם אך משהו כיבה את הלהט שבו.
שכן רק קוסם יכול להבין קוסם ואת ההקרבה שלהם לאורך החיים, אי אפשר לזרוק את זה כלאחר יד.
בסיום הפגישה ניגש ביין לטלדון, שכן ביין היה חייב לברר מה טלדון יודע על המטה
טלדון סיפר לביין כי הוא בהחלט יודע דבר או שניים על המטה ואף חלק כמה ימים לילות בחייו עם בעלים קודמים של המטה ובהחלט יצא לו לראות למה המטה הזה מסוגל
שיחתם נמשכה עוד כ3 שעות עד שטלדון קטע אותה בכך שאמר שיש לו עוד עניינים רבים לטפל בהם, ביין לעומת זאת התכונן ללילה ארוך של קריאה, את הלילה הזה ועוד את היומיים הבאים הוא יעביר בסיפרייה יקרא מאות דפים ומגילות שלאף אחד מהם לא יהיה קשר ואף איזכור למטה המגיוס, הוא בכלל מחפש כדור, כדור קסם רב עוצמה שאבד מהעולם...

To be continued...
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

ביין בדוכסות Empty Re: ביין בדוכסות

הודעה  GodZila Sun Feb 27, 2011 12:48 am

אני מחכה לפגוש את הקוסם הצעיר הזה... Smile

המטה הזה באמת מעניין...
GodZila
GodZila

מספר הודעות : 260

חזרה למעלה Go down

הודעה  troynightstar Sun Feb 27, 2011 5:08 am

אחי היקר,
אני כותבת לך ממעמקי מבוך מתחת לעיר הרוסה, ולמרות שברור לי שהמכתב לא יגיע אלייך לפני שנפגש שוב, אני חשה הקלה בעודי כותבת.
הגענו לכאן אחרי ביקור קצר ומעורר פלצות בעיר שהוכתה כולה ע"י מחלה נוראית ומסתורית, ומכיוון שאתה לא כאן, עם מגוון יכולותיך בתחום החיים והמוות, לא היה בידינו לסייע. תושבי העיר המיואשים ביקשו מאיתנו לעזור, ולקחת על עצמנו משימה כבירה - למצוא חפצי ריפוי אדירים שנקברו במדבר לפי עידן ועידנים. לאחר מסע מייגע וחם בין חולות המדבר מצאנו את הכניסה לקבר העתיק, והותקפנו ע"י מגוון סיוטים מהלכים ומחלות קסומות. למזלנו, נראה כי חבורתנו הקטנה מצליחה, בינתים, במשימתה ונראה כי אנו קרובים מאי פעם להתליח ולגרום לשינוי אמיתי בעולם - גילוי חפצי הריפוי יביא תקווה רבה לעולם שסוע קרבות זה, ואני כולי תקווה כי הם ישמשו כמקור של טוב בעולם.
היית גאה בי, אח יקר, אם היית רואה כיצד אחותך הקטנה מתמודדת עם קשיי המשימה הנוכחית, ואני יודעת שתשוב אלינו - ואליי - במהרה.
שלך,
דיאנה
troynightstar
troynightstar
Admin

מספר הודעות : 119

חזרה למעלה Go down

הודעה  GodZila Fri Mar 11, 2011 5:07 am

:vomits loudly: What a Face What a Face
GodZila
GodZila