AD&D
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

היסטוריה והכרות כללית

5 posters

Go down

היסטוריה והכרות כללית Empty היסטוריה והכרות כללית

הודעה  tarsos22 Sun Jan 30, 2011 7:39 am

ארז, אני לא מכיר את ביין כ"כ טוב אז אם תוכל לתת תיאור, הסטוריה, מטרות, שאיפות חפצים וכל מה שבניהם זה יעזור
tarsos22
tarsos22

מספר הודעות : 309

https://famblers.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

היסטוריה והכרות כללית Empty Re: היסטוריה והכרות כללית

הודעה  MelvinDelvin Sun Jan 30, 2011 8:26 am

זה כי אתה באמת לא מכיר אותו...
הגיוני שהתשובה תיהיה פשוט:
לא
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

הודעה  קורנוס לב-צפוני Sun Jan 30, 2011 11:15 am

והגיוני שהתשובה תהיה כן ותכלול הסבר מסוים, כל זאת מתוך הנחה שבמהלך הזמן הקרוב הוא ישמע על זה בשיחות ליד מדורה, במהלך רכיבה, בהליכה או אחרי קרב.... מתישהו הוא ישמע/יראה/יבחין בדברים כאלה ומן הסתם ישאל שאלות

עומר.... מרגע שבנאדם חדש נכנס לצוות שלך בצבא תוך כמה זמן אתה יודע עליו הרבה?

לא יודע איך זה אצלכם, אצלי בתוך 3 ימים יש לי ידע די נרחב עליו.... מי הוא, מאיפה בא, ולמה הוא פה.

תוך שבוע יש לי ידע מקיף ביותר.

תוך חודש אני מכיר אותו כאילו היכרנו שנים... כמו שאני מכיר אותך עומר

אז כן

הסבר קצר יבוא לא בשביל עמית אלא בשביל כולנו.... תיאור כללי להתנהגות, מראה חיצוני, אם אתה רוצה להגזים סוגי אוכל...(נראה לי היסחפות אבל אפשר)
קורנוס לב-צפוני
קורנוס לב-צפוני

מספר הודעות : 248

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Sun Jan 30, 2011 12:09 pm

אם אתה מדבר על הקוסם שהולך לישון איך שהולכים לנוח בלילה, את כל שעות הבוקר מבלה בקריאה בספר שלו ומלמול תוך כדי, וש24 שעות ביממה ברדס מכסה את פניו.
וובכן זה יותר מתקרב לכמה הכרת את המפקד שלך כשהיית בטירונות, ידעת את שמו, שמעת אותו מדבר, רוב הסיכויים שהערצת אותו בדרך כזו או אחרת וחשבת שהוא סופרמן כשדילג את הקיר של הבוחן מסלול בלי לעשות אפילו פרצוף של חצי מתאמץ, שלא התעייף לשניה במדסים... ובילית איתו כמעט 24 שעות ביממה במשך חודשים
MelvinDelvin
MelvinDelvin

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Sun Jan 30, 2011 12:11 pm

ודמות שנמצאת שעה במשחק לא אמורה לדעת כל כך הרבה מעבר לתמונה שהיא רואה פה בפורום, כל דבר מעבר יבוא בזמן סשן או עם הזמן...
MelvinDelvin
MelvinDelvin

חזרה למעלה Go down

הודעה  tarsos22 Sun Jan 30, 2011 12:54 pm

לא אמרתי שמה שהוא ישים כאן ישר הדמות שלי רושמת ובונה תוכנית להבאת סופו של ביין.
ביקשתי שישים כאן כמה דברים בשבילי. שחקן שלא מכיר את ביין מהמשחק הקודם. אין לי מושג מה השאיפות שלו בחיים למה הוא לא נועל את עצמו באיזו ספריה וסוגר עניין?
למה להסתבך עם איזה שליט שהוא ככל הנראה בכלל כהן, ככה שקשה להגיד שיש לקוסם מה ללמוד ממנו.
חוץ מזה גם דברים חיצוניים יעזרו לדוגמה מישהו באמת מסתכל על הדמויות ועל ההשפעה של מה שהם משדרות?
לדוגמה לפני בדיוק חצי שעה איזה אדם זקן ומיובש הפך פסל של לוחם לאדם חי! ואיך אנחנו מגיבים לזה... תודה, עכשיו נמלא את משאלותיך ונקבור אותך.
כאילו אני מבין שיוצא לדמויות להסתובב הרבה אבל זה עסק מרשים.
הלוחם שהרגע חזר מאיזה סוג של עולם מתים, ולא מגיב על העניין בשום צורה שהיא?
דיז הדליק שמכיר את כולם, לא אומר מי הוא ומה הוא עושה כאן? הוא משדר יחס קנדרי ליכולות שלו והרעיון מעניין אבל, עם כל מה שכתוב בפורום אני עדיין לא יודע מה המקצועות שלו ולמה הוא מסתובב דווקא כאן?

בנוגע לפיספוסים של אינקון, אכן קיימים. הציק את עצמו כגנב אינטרסנט (שלפי הדף דמות שלו הוא אכן כזה) אבל לצורך ההצתרפות לחבורה עכשיו כשיצאנו מהמעבר יש זמן לעשות עצירה וליישר את ההדורים.
להסביר מה עשה ולמה, איך הגיע למצב שבו מצאו אותו ולהסתכלות בנוגע להמשך הדרך
tarsos22
tarsos22

חזרה למעלה Go down

הודעה  Bane Bone Dust Sun Jan 30, 2011 5:27 pm

אין בעיה עמית, תקבל פרטים בימים הקרובים.
עומר, מסכים עם כל מילה... יגאלי, מסכים גם עם כל מילה שלך... אני אסביר.
ביין המיתולוגי אכן תואם לתיאור שעומר נתן, גם אם היית רוצה לא היית מקבל אפילו שערה של מידע. אני שמח להציג את ביין הסימפטי יותר, האם הוא באמת כזה? האם הכל אינטרסים? מי יודע? מה שאתם כן יודעים שהוא קוסם רב עוצמה שמתמחה באומנות המתים, שזה ממש לא חייב ליהיות רע. להפך נטייתו נוטה לטוב,, והוא לא מתבייש להראות את זה. לא ממהר להראות צורך בעזרה או סימנים של חולשה, אבל רחוק מלמות על גאוותו. כמו שכבר אמרתי, פרטים תקבלו בהמשך.

נ.ב.

עמית, בקשר לשאלתך לגבי שאיפותיו ומטרותיו... כח! כמו כל קוסם חזק וחכם, ביין שואף לכח אינסופי! לא כדי לשלוט בעולם, אלא שהעולם ירד על ברכיו ויבקש את עזרתו בשעת הצורך. לא לציטוט כמובן Twisted Evil
Bane Bone Dust
Bane Bone Dust
Admin

מספר הודעות : 148

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Sun Jan 30, 2011 10:40 pm

דיז לא צריך לספר...
אף אחד לא מציג את עצמו בתור, היי אני גנב ולוחם חצי וחצי, עומד לעלות לרמה 5 ו6,
עושה קסם משמע הוא קוסם, נלחם בחרב משמע לוחם, פורץ מנעולים משמע גנב
מה שאתה רואה אצל דמויות זה מה שאתה מקבל, לכן אף אחד לא יציג עצמו כבעל מקצוע של מה שהוא עושה, אלה אם הוא חסר אישיות, מה שדיז עושה או יכול לעשות זה תוספות לאישיות, אין שום סיבה שתגלה זאת איתו... תשאל אם הוא מסוגל לעמוד בחזית הקרב או מאחור עם שני הקוסמים הנוספים או אולי לתפס ביחד איתך על החומה, אני מבטיח לך שתלמד שהוא קצת מהכל
MelvinDelvin
MelvinDelvin

חזרה למעלה Go down

הודעה  tarsos22 Sun Jan 30, 2011 11:53 pm

ארז נשמע מעניין ואם אפשר לתת כאן ציטוט אז זה האחד שלדעתי מתאים כאן

[reading from journal] Rorschach's Journal. October 12th, 1985: Dog carcass in alley this morning, tire tread on burst stomach. This city is afraid of me. I have seen its true face. The streets are extended gutters and the gutters are full of blood and when the drains finally scab over, all the vermin will drown. The accumulated filth of all their sex and murder will foam up about their waists and all the whores and politicians will look up and shout "Save us!"... and I'll whisper "no."

ועומר לא שאלתי מה המקצוע של דיז ומה הדרגות שלו. רק מה הוא עושה ולמה הוא כאן
?
tarsos22
tarsos22

חזרה למעלה Go down

הודעה  GodZila Sun Feb 13, 2011 8:13 am

ובסוף לא קיבלנו שום דבר. Shocked

ארז !!! פעם אחת תשקיע קצת במשחק Razz

תן קצת עומק לדמות השטחית הזאת Laughing Laughing Laughing