AD&D
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ויכוחים עם השה"מ

+2
MelvinDelvin
GodZila
6 posters

Go down

ויכוחים עם השה"מ Empty ויכוחים עם השה"מ

הודעה  GodZila Fri Mar 11, 2011 4:54 am

הפוסט הזה מגיע עקב הסשן האחרון.
חשוב לי להגיד ארבעה דברים על הסשן - אחד מהם והעיקרי שבהם הוא הנושא שבכותרת.

אז ממנו נתחיל
1. כל הויכוח של ליאור עם עומר בעניין התפיסה בכלא ואופן ההסתובבות בעיר היה מיותר ומביש. לא היה בו שום דבר שמכבד את ליאור או את עומר. לא נהניתי מכל זה וקצת התביישתי שזה קורה אצלנו בפארטי. דיברתי היום על זה עם ליאור בטלפון והוא בעצמו כבר הבין את הטעות והתנצל לפני שהספקתי לדבר. אני חושב שעומר קצת "כפה" על ליאור "עונש" על החלטה טפשית של השחקן וזה אולי תרם קצת בנזין אבל בסה"כ עומר היה מאופק וטוב שלא פוצץ את העניין על כלום.
שוב ומאחר וליאור הבטיחני שהוא הבין, הפנים, למד, מצטער ובכוונתו להתנצל פומבית - אני אפסיק לחפור (בתנאי שתהיה פה התנצלות במוצ"ש הקרוב...).

2. תודה לכולם על שנהגו בפתיחות עם תרי. זה עוזר לנו מאוד ואנחנו מאוד רוצים שהיא תבין את הדינמיקה של המשחק. תודה מיוחדת לאיתי על שישב איתה עוד זמן ואני יודע שזה הפריע לסשן ולכן חשוב לי להגיד תודה.

3. שאפו לעמית שהשכיל להבין את האיוולת שהוא עשה כשיצא לבדו עם התליון איתו ולכן למרות שזה בטח היה מעצבן לראות איך כולנו מתנהגים לדמות - להבין שזה תוצאה של טעות משחקית ולכן לקח את זה בספורטיביות ובגדלות נפש. שאפו ! (להבדיל ממישהו אחר שנלחם בקטנוניות באיוולת שהוא עשה - אבל הבטחתי להפסיק לחפור... Twisted Evil ).

4. בסשן הזה בלט לי משהו בפעם הראשונה מאז שהתחלנו לשחק. היתה "טיילת" מעצבנת של שחקנים כל הזמן. גם הרבה אחרי שתרי הלכה. קפה, סיגריה, פיפי, סתם ללכת, SMS קטן ועוד ועוד.
פעם ראשונה שזה עולה על העצבים. יושב לו השה"מ ומולו שחקן אחד וכל השאר מטיילים מסביב. מה זה ! ראיתם פסיכולוגית נהייתם לקויי קשב וריכוז ???
מאחר ואני תמיד שופט את עצמי לקולא (אני צדיק ידוע) אני מתנצל אם גם אני הייתי חלק מזה. ניסיתי שלא.
לקחתי לתשומת ליבי - קחו גם אתם כדי שנהנה יותר.

גמרתי עם הפוסט המעליב הזה. Smile יבואו אחרים.
GodZila
GodZila

מספר הודעות : 260

חזרה למעלה Go down

ויכוחים עם השה"מ Empty Re: ויכוחים עם השה"מ

הודעה  MelvinDelvin Fri Mar 11, 2011 5:06 am

אני מסכים עם גאי לגמרי ואני אגע בכמה נקודות
מקרה ליאור בכלא, שום רוגז על זה שהוא הלך לבד או משהו כזה, ממש לא מענייני, פשוט אני ראיתי את המצב בצורה מסויימת - הוא ראה אותו אחרת, לא משנה אם אני טועה או לא, בסופו של דבר אני קובע, או שאני מתעקש וככה יוצא או שאני מקבל שיקולים שמובעים בפני מתנצל וזורם הלאה
לכן הייתי צריך להיות יותר אסרטיבי - וגם לרדת לפרטים עוד מראש - תכנון נכון היה פותר את כל הויכוח לכן טעותי גם היא במקרה

מקרה הטיילת, זה משגע אותי!
עוד בתור שחקן זה היה משגע אותי שפתאום כולם קמים, לי אישית זה מפריע כי אני שונא לשבת שיש מולי אנשים מדברים ועומדים, שאתה מנהל שיחה מן הנימוס שתנהל אותה באותו גובה עיניים, או שאתה הדובר היחיד תעמוד
אני שונא לקטוע באמצע דברים, במיוחד שיש דברים בראש שלי שאני לא רוצה לשכוח ואז כולם מתפזרים להם לכל כיוון, רוצים הפסקה 5-10 דקות מדי פעם, מודיעים
וזה מה שנעשה מהיום, הפסקות מדי פעם שלא יהיה לאנשים את הקוצים לקום ולהסתובב

זה היה סשן שלישי שלי ואני מודה בגלוי מאוד שאני עדיין לומד אותכם ואותי במיוחד, מקוה שהשיפור שלי יהיה הדרגתי מסשן לסשן, אם לא - אפשר להדיח אותי לקנדרות
עברנו את גיל העלבון משטויות כאלה...
באים להנות בשורה התחתונה
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

הודעה  Bane Bone Dust Fri Mar 11, 2011 6:22 am

תסתום ת'פה קנדר מטומטם!!!!
אני נהנתי רצח בסשן הראשון שלי איתך!!! יש לך מלא מה להוסיף לפארטי בתור די אם, מלא!

גיא ביקש שאני לא אגיב מעבר, אז אני שותק...

נראה לכם שאני אשתוק?!?!?!

יש בן אדם אחד שמחליט מה קורה והוא הדי אם!
זה כמו שיש בן אדם אחד בלבד בעולם כולו שיכול להרוג את ביין והוא הדי אם, נקודה!
התלונות היחידות שאמורות לעלות בזמן הסשן לדי אם הם חוקים יבשים בלבד, וגם אז יש לו כל זכות להחליט אחרת. במידה ויש מגמה חוזרת של חוסר הגיון בדבריו של הדי אם או חוסר הסכמה יש לעלות את הדברים האלו פה ולא בזמן הסשן.
בטח ובטח שאם כבר עלה עניין כזה או אחר בזמן הסשן, אנחנו לא ממשיכים להתווכח לאחר שהדי אם פסק את החלטתו לאחר הוויכוח.
Bane Bone Dust
Bane Bone Dust
Admin

מספר הודעות : 148

חזרה למעלה Go down

הודעה  GodZila Fri Mar 11, 2011 7:39 am

ומה התגובה לכל הפסקות הסיגריה ??? pig pig

אולי נקשור את כולםפ לכסא ונחרים את הסיגריות ?
GodZila
GodZila

חזרה למעלה Go down

הודעה  troynightstar Sat Mar 12, 2011 9:56 am

כמה דברים:
קודם כל -
I stand defeated
כל הויכוח עם עומר היה מיותר לחלוטין. אחד הכללים הכי חשובים במשחקי תפקידים הוא שהמנחה תמיד צודק והמילה האחרונה תמיד שלו. לא יודע מה עבר עלי - יכול מאוד להיות שעבר כל כך הרבה זמן מאז שנקשרתי ככה לדמות והרגשתי ממש כואב על זה שהתנהגתי כמו אידיוט וגרמתי לה להיכנס למקום ממש רע. אז אני רשמית מתנצל, ומבטיח לנסות להיות שקול יותר בעתיד.
חוצמזה - לגבי הטיילת:
זה נכון שזה מפריע, אבל אל תשכחו שאנחנו משחקים בימי חמישי בערב אחרי שלכולם היה שבוע ארוך ומתיש. אם תקשור אותם לכיסא ותיקח להם את הסיגריות יהיו יותר פיצוצים מסביב לשולחן משהיו מעל בגדד במלחמת המפרץ הראשונה.
ועוד משהו קטן:
אף אחד לא רצה לבוא איתי לברר מה קורה עם אינקון - זה בנאדם (טוב, חצי אלף) שנלחם איתנו כבר די הרבה זמן! לא יכול להיות שאף אחד לא סומך עליו.
ולסיום:
דיאנה הוכיחה שהיא מסוגלת לשמור על עצמה. חשוב לזכור את זה.
troynightstar
troynightstar
Admin

מספר הודעות : 119

חזרה למעלה Go down

הודעה  קורנוס לב-צפוני Sat Mar 12, 2011 10:08 am

ליאור - סחה על הבגרות וההבנה - זה חשוב

עמית - סחה כפולה.... משחק תפקידים ברמה גבוהה והבנה ברורה של הפרדה בין חברים במציאות לדמויות במשחק והבנה של איך זה נראה מהזווית של הדמויול האחרות.... שאפו ענקי

לגיא - יא חופר

לארז - קרעת אותי

לטויסטר - ???

לעומר - היה טוב ומעניין... רק אחי טיפה סבלנות.... לפעמים אתה מרגיש אנחנו אבודים אז אתה מכוון אותנו מחוסר סבלנות או שקורה משהו ואתה מרגיש שאנחנו על הסף אז אתה דוחף אותנו להבנה... תן צ'אנס לטעות.... וחוצמזה היה אחלה סשן ורואים את כל ההכנה מסביב שלך.... ניכר וסחטיין

לתרי -
affraid
קורנוס לב-צפוני
קורנוס לב-צפוני

מספר הודעות : 248

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Sat Mar 12, 2011 12:05 pm

אין לי בעיה שאתם טועים, ממש לא, ואני מודע שלפעמים אני מכוון אותכם יותר מדי, אבל בגלל שפשוט יש דברים שאמורים להיות ברורים ממש ואתם ממש לא רואים אותם, לא כדמויות במשחק אלה כשחקנים - ואין מה לעשות לפעמים נתוני הדמות לא עונים לנתוני השחקן בהרבה מקרים, יש נתונים שקל לשחק כמו כוח זריזות וכושר אבל תבונה כריזמה וחוכמה, אם אין את זה לשחקן אין את זה לדמות, גם אם רשום בדף דמות 22 בכל תכונה זה לא יועיל, השחקן לא יחשוב בחיים על משהו שלדמות יהיה ברור לחלוטין.
לכן לפעמים אני דוחף לכיוון
ותאמין לי זה לא המהלכים שישנו את פני ההרפתקה או יקבעו סדר מסויים ללכת בו, זה פשוט כי גם לדמויות במציאות לא היה סבלנות לחפש שעה בחדר... הנבונים והחכמים כן היו מריצים בראשם מה הם עברו עד נקודה זו ומה היה, ובכך יזכרו בפרטים קודמים וכו,
אני בטוח שאנשי השכל לא בוהים בתקרה בזמן שאינקון וסוקה דוחפים אצבע לכל חריץ אפשרי שהם רואים,
הם מפעילים את השכל בינתיים, ודמויות עם 21 תבונה כמו דיאנה למשל לא צריכות יותר מדי זמן כדי לעבד מידע בראש
וגם לא קוסמים עם 19 תבונה ו18 חוכמה
זה פשוט דבילי שהם לא חושבים, תשאל את ארז שיצא לו לשבת 15דקות ולראות איך אתם מסתובבים במבוך, הוא היה המום, והוא ידע עוד פחות ממכם על מה הולך שם
והיה נראה לו ברור לאן צריך ללכת
MelvinDelvin
MelvinDelvin

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Fri Mar 25, 2011 5:06 am

לגבי הסשן האחרון - אנשים אמרו שהם נהנו, אני לא ממש הרגשתי ככה, הקרב היה ארוך מדי, מתסכל מדי ואולי אפילו חסר פואנטה, בסופו של דבר הרגשתי החמצה על כך שנאלצנו להעביר את כל זמן הסשן על הקרב ולא על דברים אחרים.
אבל גם זה קורה...
אולי היה נחמד לשם שינוי שהחבורה לא הורגת את הרע בכל הסיפור והוא הולך משם שלם ובריא, משאיר את החבורה להזכר שהם לא כל כך חזקים כמו שהם חשבו

אפילו חששתי מאיך יצא כל הקרב המונים הזה, ידעתי שזה הולך להיות מסובך, בעייתי, שאין אפשר לקחת את כל הכיוונים בחשבון ושיהיה מקום להרבה אילתור מבחינת מעשים של כל הנוכחים בסיטואציה.
לא הערכתי נכון שהקוסם יצא פשוט בלתי מנוצח מכל הסיפור

אם ארז היה מתעסק יותר בקרב מולו מבספר שהוא החזיק, חבל שכך היה, אולי הוא היה שם לב לכמה פרטים, בעיקר כי הוא אישית - ביין, משתמש באותם קסמי הגנה שהקיפו את הקוסם...
וכן לא היה אחד, היו 3 כאלה לפחות
ניסיתי לתאר זאת ללוחמים ככל שיכולתי אך זה לא עשה את ההשפעה

למדנו להבא, פעם הבאה גם הקוסם יהיה צריך להיות מתוחכם יותר
Twisted Evil
MelvinDelvin
MelvinDelvin

חזרה למעלה Go down

הודעה  GodZila Fri Mar 25, 2011 8:34 am

היה מתסכל אבל זה חלק מהעניין

לא לכל דבר יש פתרון קל.
לקח לא מעט זמן להבין (לי לפחות) שמדובר בכמה שכבות הגנתיות שמשך פעולתן ארוך מאוד.

ברגע שהבנו אני חושב שהחבורה פעלה על פי הבנתה כדי להכריע את הקרב.
בכל מקרה זה די קשה להכריע קוסם בדרגות כאלו מאחר והוא בכל מקרה יהפוך ישתגר או לפחות יהפוך לגז לקראת הסוף.
גם בקבוקי קסם הם אופציה...

בקיצור - צריך להגיע מוכן כדי להכריע. לא הגענו מוכנים למפגש עם קוסם - בוודאי לא בלוול הזה.
ולכן לא הצלחנו להכריע. גם הוא לא.

היו פיצולים די מעצבנים בתוך הפארטי או החלטות שאותי קצת עצבנו - אבל ככה זה פארטי. כל אחד מושך לכיוון שלו.

לגבי מעורבות בפארטי של קוסמים שונים. זה תמיד ככה. זו החבילה שבאה עם ביין.
אני לא עושה כלום אם אני לא יכול להכריע את הקרב. אני הולך. זו פשוט גישה אחרת (מין גישת זה לא הקרב שלי...) משהו כזה
עד עכשיו זה לא הפריע לנו. הוא לא עושה נזק ולא עושה דווקא. הוא משחק את ביין כפי שהוא רואה את הדמות

בקיצור - רע זה לא עשה לנו. רק טוב.
יש סשנים שיוצאים מהם מתוסכלים. רק נבנים מזה.
מזכיר לי מעט את סשן המלאקאז. מדכא מעט - אבל מחנך. קצת ענווה עוד לא הזיקה לאף אחד.
אולי לביין. Smile
GodZila
GodZila

חזרה למעלה Go down

הודעה  קורנוס לב-צפוני Fri Mar 25, 2011 10:56 am

חברה על מה אתם מדברים!?!?!?!

אולי לא היינו באותו סשן............... לפחות מבחינתי היה סשן מעולה!!!1

כולם לקחו א ההערות שהם קיבלו על המשחק שלהם ושיפרו... הייתה פיצה לא רעה בכלל..

היה קרב מאתגר באמת בפעם הראשונה.... למעש אחד הקרבות הכי מאתגרים שנתקלתי בהם מעודי במשחק....

קרב שבו כוח ברוטאלי לא יפתור את הבעיה ואתה חושב על כל דבר שיש לך... קורא את הציוד שבע פעמים וחוקר לחשים כל הזמן...
קרב שלוקח את הדמויות אל הקצה שלהן..... אני נהניתי מאוד מאתגר אמיתי מול דמות שלא מרחמת ובאמת דחפה אתי לחקור ולבדוק!!!

ראינו לדעתי כמה הברקות מוצלחות כמו (בכל הענווה והצניעות) שלכדתי אותו בתוך משמרת לטאים או עמית שלקח לו את מטה הברק ורעם....(אפילו שהוא איבד את להב המזל)

היו גם רגעים פחות מבריקיןם.... אבל מצחיקים.... כמו טויסטר עורף את ראשו של אל פרזיק בהתלהבות אדירה כשמאחוריו גיא צועק "לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא"
"מטומטם!!!!!! הוא קפוא ולא נלחם!!! רציתי אותו חי............." וטויסטר עונה "מה?.........................."
או הרגע שבו אני נלחם בהתלהבות, מוציא את החרב הדו ידנית ובהתקפה הראשונה שלי עושה פאמבל על 96% היט פרינד דאבל דאמאג' ומאשפז את עמית...

חברה אני נהניתי מאוד בסשן.... אתגרים, צחוקים, קרבות ארוכים, הרבה קוביות..... קצת טפשויות.... פשוט אחלה
קורנוס לב-צפוני
קורנוס לב-צפוני

מספר הודעות : 248

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Fri Mar 25, 2011 11:04 am

שאתה מציג את זה ככה זה נשמע נהדר, בדיוק כמו שצריך להיות,
אני פשוט הרגשתי שלא כולם נמצאים שם... ובעצם רוב מי ששלט בסשן היה יגאל

אבל בהחלט היה קרב שהוציא ממכם את המקסימום, כל דמות לצדדיה
חלק ראו בהכרח לברוח וחלק ניסו כל מה שיכלו...

MelvinDelvin
MelvinDelvin

חזרה למעלה Go down

הודעה  tarsos22 Sat Apr 02, 2011 1:42 pm

אני ראיתי את הסשן הזה כמו סשן התחברות של אינקון ושל קרונוס.
לא יודע מה אבל נראה שהם פשוט מושכים את הסשן הזה באף ובסוף כשכולם הולכים הם השניים האחרונים שנשארים כדי להחזיק את הכלב המדברי במקום.
חוץ מזה באמת שהיה קרב מדהים. כל אחד בודק את כל האפשרויות שלו, מסתכל שוב על יכולות נשכחות וחפצים שכבר מעלים אבק חודשים בתיק.

איבוד להב המזל בהחלט היה מצער אבל יש לזכור... בעבר אם אם דמות שלי זרקה גילגול הצלה היא מתה (די באופן גורף) עכשיו הוא רק מאבד חרב עשינו התקדמות.
משם נמשיך ונבדוק עוד אפשרויות.

ולגבי ההתייחסות הכללית של החבורה לזה שאינקון לא נכנס לקרבות זה לא מדוייק. הא נכנס, נפצע ואז צריך לרדת על הברכיים ולהתחנן לכוהנים שיזיזו
@$%)^@()^()@$^
כדי לקבל איזה לחש ריפוי.
אז כמו תמיד בקרבות הראשונים הוא נלחם, ברגע שהוא נפצע הוא ינהג ביתר זהירות כמו כל אחד שחושש לבריאותו
tarsos22
tarsos22

מספר הודעות : 309

https://famblers.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה