AD&D
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

The Looks of Diz

Go down

The Looks of Diz Empty The Looks of Diz

הודעה  MelvinDelvin Tue Jan 25, 2011 12:22 pm

דיז בחור מאוד אופנתי!
כבר מנעלי העור החומות שלו, בליווי גרביים סגולות, לגופו חולצת משי כחולה בהירה עם שרוולים אדומים
גלימה על גבו, גלימה גדולה מעור של דב! כן דב! קנדר עם גלימה של דב. "אבל רגע! אתמול ראיתי את דיז והיתה לו גלימה אחרת לגמרי, כן! אני בטוח בכך! היתה לו גלימה מעור של טיגריס!", "עור של טיגריס? מה פתאום! אני ראיתי אותו שבוע שעבר והיתה לו גלימה מצמר כבשים! אני בטוח בכך, אפילו החמאתי לו עליה!", "צמר כבשים?!, לפני יומיים הוא יהיה עם גלימה מעור פרה! כל היום עשה מוווו... שיגע אותנו!" נו טוב, מוזר...

מתחת לגלימתו ישנן 2 רצועות עור, כמו שלייקס, על כל אחת יש נדן לפגיון, אחד מהפיגיונות בולט במיוחד עם ניצב טופר גריפון שלו.
מרכיבי קסם נמצאים בכל מקום הנראה לעין...
לדיז מתלווה אופק נהדר, כל מי שפגש את דיז מכיר את שריקת האופק שלו, כמו שאגת האריה, אין דרך לתאר זאת יותר במדוייק, שכן, כל עוד דיז איננו עסוק בניסויים לגרום ללהבה דימיונית להישאר לצמיתות על גופו הוא נוהג לקפץ המעלה הדרך לסובב את האופק תוך כדי...

חגורתו אשר עשויה מעור חום מלאה ונושאת מלא שיקויים מכל מיני מינים צבעים וגדלים, כל מי שישאל את דיז לפשר החגורה ישמע פחות או יותר את אותו סיפור, דיז טוען שזה היה בעבר אבנט של כוח ענקים, דיז לקח אותו מענק גבעות לאחר שסרב לתת לו אותו במתנה, זה עלה לענק בעיוורון זמני ונזק תמידי באיזור המפשעה.
אך עם לבישת האבנט הקסם בדיז היה חזק מדי בשביל האבנט וכל הכוח ברח ממנו, נשאר מספיק כדי להחזיק שיקויים.

לדיז היו מורים רבים לקסם, אך חוץ מזוטון אחד שעליו הוא מדבר הרבה יותר עושה רושם שהשאר לא נשארו בסביבתו הרבה זמן, דיז טוען שזה כך משום שהם לא היו מסוגלים לעמוד בקצב שלו... רובם פשוט היו טיפשים מדי, מקובעים וחסרי כל שמחת חיים, כאילו במבחן שלהם תקעו להם משהו בתחת בקסם ממש חזק ואין שום דרך לבטל זאת. אם תשאלו את דיז על המבחן שלו תקבלו המון תשובות, אף אחת מהם לא תיהיה קשורה למבחן עצמו, שכן אף אחד לא שמע את דיז מעולם מדבר על המבחן האישי שלו.

שיערו חום, קוקו על קודקוד ראשו מחוזק בסרט ירוק לשיער.
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה