AD&D
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נטיות - מיניות ואחרות

5 posters

Go down

נטיות - מיניות ואחרות Empty נטיות - מיניות ואחרות

הודעה  troynightstar Thu Nov 25, 2010 10:28 pm

בעניין הנטיה שהתחלנו לדבר עליו בסוף הסשן -
בדקתי שוב מה אומר בדיוק להיות תוהו טוב (כי זה מה שאני) ואני חושב שבינתים אני בסדר.
העובדה היא שניצלתי הזדמנות למשחק תפקידים בדיון על השבוי במדרגות ובסופו של דבר לקחנו סיכון והשארנו אותו חי ולא פגוע בגלל הנטייה הקבוצתית.
אם כבר, אז סצנת העינוי כדי לסחוט מידע מפריעה לי קצת.
ובעניין קיט - איך אמר חלוץ?
אפילו לא מכה בכנף
troynightstar
troynightstar
Admin

מספר הודעות : 119

חזרה למעלה Go down

נטיות - מיניות ואחרות Empty Re: נטיות - מיניות ואחרות

הודעה  MelvinDelvin Thu Nov 25, 2010 11:20 pm

אני לא חושב שנטיית הקבוצה קשורה לנטייה האישית של כל אחד ואחד מאיתנו, גם קבוצה שרובה עם נטייה רעה יכולה לעשות טוב כי זה הולך טוב עם אינטרסים, וככל שעולים ברמות הדמויות לומדות יותר והטוב הקלאסי והרע הקלאסי נעלמים כי מתפתחים למשהו, אי אפשר ליהנות חסר כל כיוון ואישיות ברמה גבוהה , הדמות צריכה לדעת מה היא רוצה מעצמה ועצם המטרה שהיא בחרה ואיך שהיא מנסה להשיג אותה תקבע את הנטייה, משמע אני חושב שמעשים קובעים נטייה ולא נטייה קובעת מעשים, שוב חוץ מבמקרה של פלאדין או כוהן אמת וכו׳ חוץ מזה שגם כוהן אמת יכול להיות רע מה שאומר שכנראה הוא אינו כוהן אמת ויכול להיות כוהן אחר או לזנוח את האל ולהפוך ללוחם, כך גם פלאדין.

אז שוב, שחקו איך שאתם מרגישים לנכון, הנטייה תשתנה בהתאם, קחו בחשבון שלפעמים יש לזה השלכות
אל תעצרו את עצמכם מלעשות משהו שנראה לכם שהדמות היתה עושה רק כי רשום בדף דמות אחרת, אנשים משתנים וכך גם דמויות
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

הודעה  GodZila Fri Nov 26, 2010 2:53 am

באופן עקרוני - הכי קל והכי אינטואיטיבי זה לשחק את איך שהשחקן מרגיש את הדמות שלו
הבעיה היא שרוב השחקנים לא רואים חבורה בראש - אלא דמות בודדת וזה יוצר קונפליקטים
מעבר לכך - דמויות שנוטות לנטיה מרושעת לא ממש זוכות לאהדה רבה (וכן - בדרגות המעניינות לא חסר אמצעים לגילוי נטיה)
מצד שני - אלו דמויות הרבה יותר "משוחררות" בהרפתקה
דמויות טובות זוכות לאהדה ציבורית וזוכות לתמיכה מצד רוב המשטרים
הן גם יכולות לצפות לשיתוף פעולה יותר טוב בינן לבין עצמן

אני באופן אישי נהנה יותר לשחק דמויות או מעט מרושעות (כמו בפארטי הקודמת) או סדריות וטובות. לא כל כך אוהב נטיות "קצת טובות" כמו תט... Smile

כשה"מ אני מקבל כל שינוי שהפארטי תחליט לעשות אם תחליט לעשות Cool

איך אמרו - "רק אל תגמרו לי כמו מוטי בננה בציריך !!!" Laughing
GodZila
GodZila

מספר הודעות : 260

חזרה למעלה Go down

הודעה  tarsos22 Fri Nov 26, 2010 2:58 am

אנחנו לא כמו מוטי בננה!
אפילו אל תזכיר את השם שלו!

לא יודע, לדעתי אנחנו צריכים לקבוע חוקי יסוד לקבוצה. שנוכל לדלג על כל הקטע של לחשוב מה עושים עם שבויים.
זה שתפסת מישהו לא אומר שהוא לא יחזור לנשוך אותך בתחת. (מישהו ראה להציל את טוראי ראיין? בסופו של דבר האסיר שלהם הרג את טום הנקס)
אם כקבוצה אנחנו מחליטים שלא נכנסים למשא ומתן עם אוייבים אז סבבה. כל אוייב מקבל תיחקור ותישאול ומוות מהיר.
אם מחליטים כקבוצה שלא.... אז לא
tarsos22
tarsos22

מספר הודעות : 309

https://famblers.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הודעה  קורנוס לב-צפוני Fri Nov 26, 2010 3:42 am

בואו נפרק את זה:

במקרה הראשון שעלה אתמול לדיון (המקרה שבו אני דפקתי לו פטיש בראש) לא הייתה אפשרות לדיון בחבורה.... אני לא איפשרתי...

באותו רגע אני קמתי מרייג', אחרי שהשמוק הזה הוריד אותי ובזה זה נגמר..... ראיתי אותו וראיתי שחור בעיניים.... לכם החבורה לא הייתה אפשרות להתווכח איתי...
אגב אני לא מתחרט לשניה..... הגמד שלי לא היסס בכלל..

לגבי המקרה השני שבו דיאנה שחטה את קיט.....
אני לא רואה בעייתיות.... זה היה בשיא הקרב, ליאור לבדו (ללא סטון-סקין) מול קיט שדי ברור שבסיבוב מוצלח אחד גומרת סיפור...
היה לי לפחות סרור שאם ליאור לא היה קופץ על ההזדמנות ושוחט אותה זה לא היה נגמר טוב... לא בטוח שהוא היה מצליח להמם אותה... ודי בטוח שהיא הייתה מצליחה להמם אותו...

מלבד העובדה שאני מטיל פקפוק רב בעובדה שהכלבה הייתה תחת השפעה כלשהיא.... אני לא קונה את זה......

ולעניין האחרון שעלה לדיון וזה הלוחם שתפסנו...
לא יעזור מה תגידו אני נחוש בדעתי.... לא הייתי מסוגל לשחוט אותו ככה... מצטער.... אני לא רואה שחור בעיניים... אני לא ברייג'... הוא לא סיכן אותנו, לקחנו ממנו הכל....

אני חושב שככה הדמות שלי פעלה.... ולא הגיע לו להשחט.... ולגבי החקירה.... היא לא בעייתית מידי... שתי סטירות עוד לא הרגו אף אחד וחלקנו נתקלו בזה בצבא....
קורנוס לב-צפוני
קורנוס לב-צפוני

מספר הודעות : 248

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Fri Nov 26, 2010 4:02 am

אין טעם לגעת בכל מקרה לגופו, שחררו מזה כבר זה לא. העיקר, אם זה מה שמשנה גיא היה אומר לליאור - שנה את הנטייה שלך לסדר ניטרלי כי זה לא היה ממש בקו ישר עם הנטייה הנוכחית שלך, זה הכיוון, וליאור היה צריך להשלים עם זה, והוא היה נענש בהתאם, משמע שהוא לא היה יכול לרכב על חד קרן יותר, או לשאת חפצים שרק נטייה טובה יכולה להשתמש, יש השלכות למעשים ואין שום בעיה לשחק עם זה, אני חושב שמרבית הדיון מיותר פה...
לכן אל תרדו על כל מקרה לגופו, ואין שום ברירת מחדל של כל הקבוצה כי הדמויות פעולות על פי רגש השחקן אין מה לעשות
פעם אתה רחמן ופעם אתה מניאק, הנטייה נקבעת בהתאם למה שמתאים לך יותר ומה שאתה משחק יותר. לרוב גם מה שאתה נהנה יותר לשחק, תבחרו מה שבא לכם, תיהיה החלטיים אין סיבה לריב 10 דקות על מה עושים עם מישהו כי זה פשוט בזבוז
זמן
יהיה טוב... או רע, בהצלחה לנו
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה