AD&D
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

In a den of thieves IV

4 posters

Go down

In a den of thieves IV Empty In a den of thieves IV

הודעה  troynightstar Tue Feb 01, 2011 7:37 pm

האוהל המרווח של קאידין, מנהל הקרקס הנודד, היה צבוע אדום וצהוב - צבעים שלטענתו עוררו כבוד בעיני המבקרים באוהל. לא שהרבה אנשים ביקרו בו - האוהל הוקם תמיד בקצה איזור השינה, לרוב כשפיתחו מופנה הרחק משאר האוהלים, והשמועה בין אנשי הקרקס אמרה כי מי שזומן לאוהל זומן על מנת שקאידין יאמר לו שעליו לעזוב את הקרקס. לכן, כשהליצן הנמוך דפק על קיר הקרון של דיאנה ובפנים עצובות בישר שהיא נקראה לאוהל, כל אנשי הקרקס עמדו מעבודתם והביטו בה פוסעת בשקט ובראש מורכן.
דיאנה עצרה לפני הכניסה לאוהל, נשמה שתי נשימות עמוקות, סידרה את הגלימה הירוקה שלבשה והורידה את סרט העור הקטן שהחזיק את שערה, כך שתלתליה האדמוניים נחו על כתפיה כמו ענן של אש. דיאנה אפילו שקלה לרגע האם להשתמש בלחש כלשהו כדי לשפר את מראה כללי, אך החליטה שאם עליה לעזוב את הקרקס, הרי שאין טעם להרשים את המנהל לשווא.
הדבר הראשון בו הבחינה דיאנה כשנכנסה לאוהל היה המנורה שהאירה אותו. מנורת נחושת גדולה הייתה תלוייה מהקורה המרכזית של האוהל העגול, מעוצבת כשלושה שדונים תלויים הפוך מרגליהם הקצרות ואוחזים שלושתם באבן חן שקופה שהאירה את האוהל כולו באור חזק ויציב. דיאנה יכלה לחוש בקלות בקסם שהושקע במנורה זאת, והדבר הטריד אותה מעט, שכן זה נראה לה כשימוש בזבזני משהו בכוחות הקסם. האוהל הכיל גם כמה תיבות בגדים, שולחן נייד קטן ולידו כמה כיסאות מתקפלים - כמו אלו שמילאו את אוהל המופעים הגדול - וכן מיטה. המיטה הייתה מיטה זוגית גדולה, בעלת אפיריון שהוחזק על ידי ארבעה עמודים מגולפים כחיות יער שונות. דיאנה לא ראתה את המיטה מעולם, למרות שצפתה בליצנים שפירקו את אוהל מנהל הקרקס פעמים רבות בעבר.
קאידין ישב ליד השולחן והביט בכמה ניירות בעיון, וכשנכנסה סימן לה לשבת. דיאנה ישבה בשקט על אחד הכיסאות בעוד מנהל הקרקס סיים להעתיק כמה שורות מקלף אחד למשנהו. כשסיים, אסף מנהל הקרקס את הניירות הפזורים על שולחנו והכניס אותם לתוך תיבת מתכת קטנה שעמדה על השולחן, ולאחר מכן פנה אל דיאנה.
"אנחנו מתקרבים אל העיר סף," אמר קאידין, "היית פעם בסף?"
"לא," ענתה דיאנה ונעה באי נוחות בכיסא הקטן.
"ובכן, יש משהו העלייך לדעת על העיר," אמר קאידין וקם מכסאו. הוא שלף מכיסו בקבוקון קטן ולקח לגימה ארוכה. הוא הציעה לדיאנה את הבקבוקון אך היא סרבה כשריחו החריף של משקה העשבים האלכוהולי, שהיה חביב על קאידין, הכה באפה. "בסף שולטת הכנסייה. אנשי הכנסייה רואים בעין ביקורתית מאוד שימוש בקסמים מכל סוג שהוא, ולכן, כמובן, לא נזדקק לעזרתך בהצגה המרכזית בזמן שהותינו שם".
"אני מבינה," אמרה דיאנה, "אני אשאר אם כך באוהל מגדת העתידות".
קאידין התקרב אל דיאנה והתיישב לידה. "לצערי, גם אוהל מגדת העתידות יהיה סגור במשך הביקור בסף. כמובן, זה אומר שלך לא תהיה תעסוקה, ולכן יש לי הצעה עבורך. אני מכיר כמה אנשי אצולה וכמה קצינים בכירים במשמר העיר. אלה אנשים מכובדים מאוד, אך למרות הכבוד שבעבודתם, עבודה זו למען תושבי העיר גוזלת שעות רבות מסדר יומם. שעות רבות כל כך, למעשה, עד שאינם פנויים אפילו כדי לחפש לעצמם אישה טובה שתחלוק את מיטתם. הם יהיו מוכנים לשלם בעין יפה לאישה יפה שתחלוק איתם את מיטתם לכמה שעות ותארח להם לחברה. את מבינה?"
דיאנה חשה חלחלה בעוד מנהל הקרקס ולחש על אוזנה, הבל פיו מוצף האלכוהול מערפל לרגע את עיניה. "אישה יפה כמוך יכולה להרוויח יפה בעיר כזאת. כמובן, אני נאלץ לבדוק קודם את כישורייך בתחום, למרות שהשמועה אומרת שאת מנוסה מאוד..."
דיאנה חשה בידו הגסה של מנהל הקרקס עולה במעלה ירכה ומושכת את גלימתה הירוקה. פיו החל לנשוק לצאוורה, וידיו השניה נשלחה לעבר המחשוף הנמוך שלה. דיאנה קמה באחת וניערה ממנה את מנהל הקרקס.
"לא, קאידין. אני לא אחת מהנערות הרוקדות שלך," אמרה וסידרה את גלימתה.
קאידין קם על רגליו ומבט של זעם עלה על פניו המקומטות. "את תעשי בדיוק מה שאני אומר!" צעק בקול ואחז בידה של דיאנה. "שמועה אומרת ששכבת כבר עם חצי הקרקס, ועכשיו הגיע זמנך לשלם על שהותך כאן גם לי!"
דיאנה משכה בידה בכוח והשתחררה ממנהל הקרקס שניסה לחבק אותה. היא בעטה ברגלו בכוח וזימנה במהירות את כוח הקסם שלה. מערבולת של קלפי משחק נוצרה לפתע בחדר, וקאידין עצר, מחפש את דיאנה בין הקלפים המתערבלים. לפתע נעלמו הקלפים בבת אחת, ומנהל הקרקס מצא עצמו לבד באוהל.

דיאנה נכנסה לקרון שלה במהירות, שמה תיק גב על המיטה הקטנה והחלה למלא אותו. ספר הלחשים שקיבלה מהמורה האהוב שלה, כמה נרות, קופסת הצתה, כמה חבילות מזון משומר, חבל טוב - כולם מצאו דרכם אל תוך התיק. שני סכינים דקים וחדים, נוסף לסכין שהיה כבר בשרוולה, גלימה נוספת ושמלה נוספת, כמה רצועות עור צבועות ירוק, שתי סיכות שיער ורוב תוכן המדף שהכיל את מרכיבי הקסם להם נדרשה בלחשיה, מגפי עור חדשים שעדיין לא הספיקה לנעול, וכן ארנקה, השכיל כמה טבעות זהב וכסף.
היא הביטה בזריזות מסביב לקרון הקטן, בודקת אם שכחה דבר נוסף לו תזדקק. מבטה עצר על חבילת קלפי חיזוי העתיד שלה, והיא החליקה אותם בזריזות לכיסה. על הקיר הייתה תלויה מפת השמיים הגדולה בה השתמשה דיאנה כאשר חזתה עתידות בכוכבים, אך היה ברור לה כל לא תוכל לקחת אותה איתה, ודיאנה נפרדה ממנה בצער מהיר.
דיאנה יצאה בזריזות מהקרון הקטן והביטה במהירות לכל הכיוונים. מנהל הקרקס לא נראה בשום מקום ואנשי הקרקס חזרו לעבודתם. דיאנה יצאה בשקט מהקרון, לא נועלת אותו, וחמקה בזריזות אל מחוץ לשטח המחנה. היא ידעה כי הדרך שליד המחנה תוביל אותה לעיר סף, ולכן פסעה עליה בזריזות, כמעט בריצה. רק כאשר התרחקה מרחק שנראה בעיניה גדול מספיק ממחנה הקרקס, עצרה בין העצים שהקיפו את הדרך כדי לסדר את נשימתה. היא ידעה כי אנשי הקרקס וודאי לא יחפשו
אותה הלילה, ולכן עצרה למנוחה קצרה. היא סידרה את תרמיל הגב על כתפיה והניחה על תלתליה האדומים את ברדס גלימתה. דיאנה הוציאה בזהירות את קלפי החיזוי שלה מכיס גלימתה העמוק, ערבבה אותם, ושלפה אחד. אביר הגביעים - קלף המבשר על גדולה שבאה כתוצאה ממעשה גדול או גבורה עילאית.
דיאנה חייכה לעצמה במרירות, התכסתה בגלימתה וניסתה לישון.

עיניים אדומות קטנות צפו בה מתוך אפלת הלילה.
troynightstar
troynightstar
Admin

מספר הודעות : 119

חזרה למעלה Go down

In a den of thieves IV Empty Re: In a den of thieves IV

הודעה  GodZila Fri Feb 04, 2011 9:50 am

פשוט כיף לקרוא !!!!

מסודר, מעניין, ברור ומתוחכם.
GodZila
GodZila

מספר הודעות : 260