AD&D
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ההגעה להרים השחורים ועזיבת המדבר

4 posters

Go down

ההגעה להרים השחורים ועזיבת המדבר Empty ההגעה להרים השחורים ועזיבת המדבר

הודעה  MelvinDelvin Tue Jan 11, 2011 1:02 pm

אני רוצה להתנצל מראש, מכיוון שאני כותב את זה אני לא זוכר הכל ואני בהחלט לא מקצועי, אני אשתדל, אבל אני בטוח שיהיה ברור כי הדמות שלי יותר מככבת מהשאר כי אותה אני פשוט שיחקתי בלי להתמקד באחרות וכך זה גם נראה, מקווה שזה לא ישעמם לכם את התחת, אני אפרסם את הקרב הראשון, אם אין טעם להמשיך בבקשה תגידו...

לאחר יציאתנו ממקדשו של אל האדם עקרב הצטרפנו כאורחי כבוד אל מחנה הנוודים, משום מה הם אהבו את וולקן והעריצו אותו יותר משאר בני החבורה, הוא אף זכה לקבל מהם פטיש מלחמה חדש, מעוטר בעוקץ של עקרב משני צדדיו, היה ידוע לחבורה לאחר שדאווט' הודיע להם כי מנהיגם הוא בעצם דרואיד גולה, היה נראה כי רצונו היחידי היה להחזיר את המדבר למצבו המקורי והטבעי, שכן הנוודים הללו היו גם אסירי תודה על כך ששחררנו את המקדש של האל שלהם, איש העקרב, ולכן זכינו לקבלת פנים של משתה וחגיגה.
שם קיבלנו עדכון לגבי התוכניות הרעות של השליט ואמרו שיעזרו לנו להגיע אל המעבר הגדול רק צריך לחכות קודם שישלחו שליחים לבדוק כי הדרך נקייה מצבא של השליט שצועד במדבר וחוצה את המעבר הגדול בהרים.
התפתחה הרגשה סקפטית כאילו שוב מנסים לעקב את החבורה מלהגיע לצידם השני של שרשרת ההרים השחורים, לא כולם חשבו שהנוודים לצידנו ולכן בבוקר לאחר המשתה והחגיגה כשהנוודים החלו בתנועה דרומה, הכיוון ההפוך למעבר הגדול החליטה החבורה לא להצטרף, כעבור שמן מה חזרו הנוודים ואיתם קראוון ואדם משופד עליו, החבורה כולה זיהו את האדם מייד, היה זה אחמד משירת הקארוונים שאותם הם ליוו רק ימים ספורים קודם לכן, קאי ראה זאת ומייד רץ לכיוונו של אחמד, מפלס דרכו בין הנוודים, ידו השמאלית אוחזת הקמע הקדוש שלו, מדליון משושה בעל עיטורי זהב בצורת כפפת ברזל, סמלו של טורם, שפתיו נעות בקול חרישי שאיש אינו שומע, ברגע שהגיע לאחמד עזב את הקמע ונגע בגופו של אחמד. מייד החלו להסגר ולהגליד פצעים על גופו של אחמד והיה ניכר כי מצבו השתפר רבות. קורנוס וולקן הגיעו לצידו של קאי וטענו בני החבורה כי אחמד אדם טוב מוכר להם והוא לא יפגע יותר, מייד מנהיג הנוודים, הדרואיד ניגש אל קאי, זרק לו טבעת שאמר שהייתה על אחמד ואמר שאחמד הוא ממשרתי השליט והוא רע, שכן נמצאה גם שרשרת גולגולת שכבר היתה מוכרת לחבורה ככלי תקשורת של השליט עם נתיניו.
הקבוצה לא שקלה מילים והדרואיד אמר שאין לו שום בעיה שאנחנו מצודדים עם מי שמנסה להרוג אותנו כבר כל כך הרבה זמן, כל השאירו אותנו הנוודים והלכו בחזרה למחנה שלהם, מרחק של כחצי קילומטר.
בבדיקה זריזה גילה קאי כי אחמד בעל כוונות זדוניות והודיע זאת לחבורה, מתחקור קצר של אחמד הוא התגלה כשקרן שחצן וממש מצטער על כך שהחבורה בחיים, קאי לא היה מוכן להוציא את אחמד להורג בהיותו לא חמוש וחסר יכולת להגן, שכן אין בכך מן הכבוד להרוג מישהו שגם לא בטוח כי הוא מסוגל להרע לך.
אך סוקה חיכה בשקט בצד, ברגע שאחמד קילל את החבורה וקאי לא שם לב מה הולך בדיוק, ידו הימנית טסה כמכונה לשמאל גופו, שולפת חרב ארוכה מנדנה, במהירות מדהימה ושקט מוחלט, בקושי היה אפשר לשמוע את שריקת החרב באוויר וראשו של אחמד כבר התגלגל מגופו, מבטו אפילו לא הספיק להיות מופתע מהמתרחש. סוקה בעוד הנפת חרב העיף את הדם שניגר על החרב ובכך ניקה אותה והחזירה לנדנה בדיוק מושלם. לסיום הוסיף סוקה קללות עסיסיות על אחמד, וולקן כיסה את הדם והגופה בחול... בעוד כל זה קורה החבורה לא שמה לב כי דאווט' לא הוציא מילה במשך כמה רגעים, דאווט' עמד מבטו לא מקובע ממש בשום דבר ספציפי, מתרכז באוויר, פתאום הוא חזר לעצמו, מייד מידע את החבורה כי הוא גילה כ-6 שרשראות גולגולת כ-500 מטרים מהחבורה לכיוון מחנה הנוודים. החבורה התקדמה לשם וממש עם התחלת החפירה הופיעו הנוודים בליווי הדרואיד ושאלו כיצד בכלל יכלה החבורה לגלות שכאן מסתתרים השרשראות, שכן הקסם כל כך רע שהנוודים לא יודעים כיצד להסירו אז הם קוברים את השרשראות, שהשליט לא יוכל לראות יותר שום דבר דרכן. שוב עזבו הנוודים את החבורה מאוכזבים ממנה בשנית, החבורה החלה להתקדם בדרכה אך הוחלט כי קאי ודאווט' ילכו לדבר עם הדרואיד ללבן את העניינים, לאחר שיחה קצרה על הדרואיד הצטרפו לשאר בני החבורה בדרכם לכיוון ההרים השחורים, שוב צועדים בלילה, ישנים ביום...
לילה לאחר מכן, החבורה מתקדמת צפונה, קאי עולה לבדיקת כיוון על גבי צדק לאויר הגבוה, נשמעת שריקה עמומה וסלע גדול פוגע בקאי, מעיף אותו ואת צדק לקרקע, קאי נפגע קשה , הוא שולח את צדק הרחק משם ורץ לכיוון הסלע, שכן, רק ענקים שולחים דברים כאלה...קורנוס עמד ניצב אוחז בסמל הקודש שלו לכיוון הענק, עוצם עיניו לשניה ופותח אותם בחוזקה, צועק "אור" ומיד מקור אור בלתי נראה הופיע מיד מאחורי ראשו של הענק חושף אותו לכל החבורה.
לפני שהתאפסה החבורה סלע נוסף נחת, הפעם פוגע בקורנוס, גורם לו לנזק רב, החבורה מתחילה להסתער לכיוון הענק שהתחבא כ-200 מטרים מהם,
קאי וקורנוס הוציאו את האריות מהפיסלונים שלהם, דאווט' הוציא את העז הענקית מהפטיש שלו, דיאנה עלתה בעזרת מגפי הריחוף מעלה באוויר, וולקן שלף את הפטיש החדש והחל מסתער וקורנוס התסתער לצד האריה שלו, בעוד הם רצים את הענק, קאי לא הספיק להזהיר אפילו את החבורה והם מצאו עצמם מוקפים בכ6 כלבי שאול.
.אחד תקף את דאווט', אחד את וולקן, אחד את האריה של קאי, אחד את האריה של קורנוס, שניים את סוקה
כך החלו סיבובי הקרב, החבורה מכה והכלבים נושכים ונושפים אש מנגד
בזמן שהעז של דאווט' שימשה חוצץ בין דאווט' לכלב השאול החל דאווט' ללחוש לחש, כל האויר מולו החל מתערבל ומתכווץ, כאילו חלקיקי המים באויר החלו מתחברים, שכן החלו להופיע מים באויר ודאווט' שלח אותם ישר לתוך פה האש של כלב השאול, הכלב ביבבת בכי החל בורח משאיר אחריו ענן של אדים מהבילים.
כמו כן סוקה עם מגן היד שלו זז כל כך מהר כי היה ברור שהכלבים פשוט לא מסוגלים לפגוע בו.
דיאנה ממקומה באויר לחשה ולחשה, לא היה ניכר כי ישנה תוצאה כלשהיא עד שנשמע כי הענק זועק, לא מכאבים אף היה נראה כי הוא שם ידיו על עיניו, שכן, דיאנה עיוורה אותו, גרמה לו לשאוג ולהתרוצץ לכל כיוון סומך רק על שמיעתו בניסיונות התקיפה, שכן קאי התקרב אליו והצליח להנחית 2 מכות קטלניות על הענק שבתגובה חבט בקאי, מעיף אותו הצידה מרגליו, דאווט' נחלץ לעזרת קאי המעולף, מתפלל לאלים שיתנו לו את הכוח לרפא את קאי, קאי קם עם רגליו ניגש לסוקה לקחת ממנו את בדיד הריפוי וביחד הם התקדמו לתקוף את הענק, קאי החליט להסתכן והנחית עוד שתי מכות על הענק, היה נראה כי נזק רב נגרם לענק מכך, ושוב חבט הענק בקאי, קאי חטף מכה קשה, ביום אחר כנראה שהוא לה היה נשאר לעמוד על רגליו, אף הוא הספיק להחזיק כדי לרפא את עצמו עם הבדיד, דאווט' נכנס לקרב מול הענק, ובמכה אחת הוא הכניע את הענק, מפיל אותו לאדמה.
כלבי השאול גם הוכנעו, וולקן ריטש את הכלב, משאיר ממנו חתיכות עקומות, עבודה של הפטיש החדש שאותו הוא בהחלט החל לחבב, היה נראה כי הפטיש הזה פשוט מעצים כל מכה כאילו נעשתה על ידי לוחם פי 2 חזק יותר.
החבורה נחה, החלה לרפא את הפצועים, דאווט' עשה עבודת קודש מתישה בכך שעבר והתפלל שעות כדי לזכות במרפא עבור כל בני החבורה, קורנוס בתור תלמיד בחן את עבודתו של דאווט' לומד ממנו, שואב כל פיסת מידע שימושית שכן קורנוס בחר בדרך חדשה לפני ימים ספורים ואין שום ספק שקאי ודאווט' בתור מאמינים גלויים היוו לו דוגמא.
החבורה נחה והמשיכה בגרכה, נעה בלילה נחה ביום
המשך מחר אולי Smile
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

ההגעה להרים השחורים ועזיבת המדבר Empty Re: ההגעה להרים השחורים ועזיבת המדבר

הודעה  troynightstar Tue Jan 11, 2011 7:23 pm

תנו לי רק להדגיש משהו:
ליאור: דיאנה מטילה עיוורון על הענק
גיא: באמת? הוא בטוח מצליח בגלגול הצלה
ליאור: אני יודע? אולי הוא יוציא אחד בקוביה
גיא (מגלגל ומוציא אחד בקוביה): בהלם
ליאור: פורץ בצווחות אושר כמו ילדה קטנה
Cool
איך יגאל אומר?
who's the bitch now?
troynightstar
troynightstar
Admin

מספר הודעות : 119

חזרה למעלה Go down

הודעה  GodZila Wed Jan 12, 2011 3:32 am

קודם כל - זו גרסא די טובה לקרב אחד !!!

גם אם היא מספרת את נקודת ראותו של לוחם אחד בקרב.

אז ככה - קודם כל כלבי השאול נגסו כמה נגיסות טובות גם מדיאנה (מעור האבן שלה לפחות...) וזאת למרות הפחדנות המשופרת (סליחה... היעלמות משופרת) שבה היא השתמשה - אחרת הייתי פותח במטווח תותחים.

אני כבר לא לגמרי זוכר - דאבת' דיבר על תרנגול ענק, קאי על עז ענקית ומישהו אמר פה קודם תיש...

מה סגרנו ? תרנגול ?
GodZila
GodZila

מספר הודעות : 260

חזרה למעלה Go down

ההגעה להרים השחורים ועזיבת המדבר Empty גרסת השה"מ :)

הודעה  GodZila Wed Jan 12, 2011 4:34 am

חבורת הזרים צעדה במרץ במדבר הטרשי.
ברשע בחן בזהירות את ששת הצועדים. השליט הזהיר אותו שוב ושוב מפני חבורת האנשים הללו.ששת הכלבים שלו הריחו אותם והבחינו בהם זה מכבר.
שניים הטרידו אותו בחבורה הזו. הלוחם הלבן על סוסו הבוהק ואביר הברברים הנושא את פטישו של אמרפל, האל העקרב של ממלכת שנער הנחרבת. הוא קיווה מאוד שהלוחם הברברי אינו מודע לכוחותיו של הפטיש. הסיפורים המפחידים בין בני עמו של ברשע על אודות הפטיש של אמרפל היו מפחידים במיוחד. אבל נבואת אמרפל מדברת על שחרור הכח הנורא בפטיש רק לאחר שיאחז בו שוב אדם בעל אומץ של ענק, כח של ענק ו... עוד משהו... ברשע כבר לא זכר את ההמשך. בטח לקח אותו מאחמד תאלל האידיוט. ברשע חייך לעצמו כשנזכר בהנאה איך שבר את מפרקתו של נווד המדבר האחרון שתפס... איזה צליל מענג היה זה. את הפגרים נתן לכלבים.
אבל השליט... הוא היה אחר. והוא הזהיר את ברשע ואת כל הסיירים מפני הזרים הללו. מצד שני - אלו רק 5 בני אדם - למעשה רק 4... הבחורה שהיתה ככל הנראה בת לוויתו של אחד הלוחמים לא נראתה מסוכנת במיוחד וגם אותו סמרטוטר לא נראה מסוכן...
בההההה.... נהם לעצמו בבוז ברשע. הוא ישלח עליהם את הכלבים. את הלוחם הלבן הוא יוריד ראשון. ישלח לו סלע מיוחד... ברשע גיחך לעצמו בהנאה ובחר סלע גדול במיוחד.
הוא שרק במשרוקית הכלבים שלו ושיסה את כלבי השאול בחבורה.
הוא המתין מעט עד שיראה את האביר הלבן מתרחק. ברשע שפשפף את עיניו במרץ והסלע הגדול כמעט נפל מידו. האביר הלבן המריא מעט באוויר. לסוס לא היו כנפיים !!!
ברשע החליט מייד להפטר מהאביר הלבן. הוא כיוון היטב והשליך בכל כוחו את הסלע. הוא לקח לו מייד סלע נוסף והמתין לפגיעה.
הסלע התעופף חרישית באוויר ולשמחתו הרבה של ברשע פגע בול בלוחם הלבן והעיף אותו מייד את הקרקע !!!
ברשע נמלא התלהבות ומרץ והשליך מייד את הסלע השני. הוא ציין לעצמו שהבחורה לא נמלטה על נפשה... בוודאי בהלם. הוא כבר יראה לה אחר כך כמה חבל שלא ברחה.
הוא צדק לגבי הסמרטוטר - ברשע לא הצליח להבחין בו. בוודאי ברח. יתר הלוחמים שלפו את נשקם. לוחם חדש משך את תשומת ליבו. הוא היה חמוש בחרב ארוכה ובמגן - אולם תנועותיו היו מהירות, חזקות ומלאות חן. ברשע החליט בו ברגע שעם שוך הקרב ישבור ללוחם את שתי ידיו. הבחורה היא בוודאי בת לוויתו. הוא יטפל בה לנגד עיני הלוחם עם החרבות. את פטישו של אמרפל יתן לשליט וכך יעלם פטיש נורא זה מעל פני האדמה.
הוא השליך את הסלע השני במהירות ולקח לו סלע נוסף. הבחורה נעלמה. ברשע גיחך לעצמו. כמה צפוי... שאר הלוחמים הבחינו בכיוונו והחלו לרוץ לעברו. הוא כבר ראה את הכלבים מסתערים לעבר השוטים הללו...
זה יהיה יותר קל ממה שחשב ! ברשע הבחין בסוס הלבן ממריא שוב לגובה - ללא הלוחם הלבן. ברשע כבר הרגיש את הקרב מסתיים. הוא ראה את עצמו חוזר דרך המעבר אל כרכרת האדירים וזורק לפני השליט את שרידי העלובים הללו...
הכלבים זינקו מתוך החשיכה ובלמו מייד את תנופתם של הלוחמים. ברשע הבחין שחלק מן הלוחמים לא הופתעו על ידי הכלבים כפי שציפה. לא חשוב !!! הוא השליך סלע נוסף שאותו פספס כי רגע לפני שהשליך אותו נדלק אור עז ומבהיק מאחוריו וסנוור אותו. "אחד מהם קוסם !" חשב בבהלה. הוא אחז סלע חדש והשליך אותו לעברם במהירות. הלוחם הלבן חזר !!! הוא מסתער ישר לעברו ! הכלסים השוטים לא מצליחים לעכב אותו !!! ברשע היה אחוז בהלה וחיפש במהירות סלע נוסף.
לפתע חשכו עיניו. ברשע היה ענק אש ובכל זאת - הרגיש כעת צינה עמוקה במעמקי בטנו. הוא יכול היה לשמוע את קולות הלחימה ואת נביחות ויללות הכלבים - אולם העולם כולו היה אפל כמו התופת עצמה !
לפתע חש ברטט המוכר של מדליון הגולגולת. הוא חש את כוחות של השליט מנחה אותו ולפתע נעשו קולות הלחימה ברורים וצלולים.
ברשע לא פחד עוד. בשאגה רמה שלף את חרבו האדירה והסתער בעוורון זועם לתוך הקרב מכה בחרבו לכל עבר - מרחיק את הלהב המתנופף מקולות הכלבים אותם שמע היטב עם שמיעתו המוגברת. הוא חש את החרב הולמת בעוז באחד הלוחמים ובהנאה רבה שמע את השריון של הלוחם מתפצח ונחבט. לפתע חש חבטה עזה וכאב מהיר כברק מכה בבטנו. מה זה ?!
אחד הלוחמים פגע בו ! הוא חש עוד ועוד כח זורם אליו מהמדליון והוא המשיך לחבוט ולהכות לכל עבר. יללות הכלבים הבהירו לו כי הם לא מצליחים להדוף את הזרים המסוכנים הללו. בין יללות ונביחות הכלבים ברשע היה מוכן להשבע ששמע שאגות של אריות. ברשע כבר התחרט על פזיזותו...
הוא ספג מהלומה נוספת וחש את דמו סולג על קרקע המדבר הקרה. לפתע חש כח רב נוסף זורם אליו מתוך המדליון. הוא היכה בחרבו לכל עבר וחש את התחושה הנהדרת של מכה מוצלחת נוספת. חבל שלא יכול לראות במי פגעה המהלומה הנהדרת הזו !
לפתע חש צמרמורת. הוא חש כח קסם זר ואדיר עוצמה חונק אותו. לא !!! הכח הנורא דחק את כוחו של השליט מתוך המדליון והפך את המדליון לפיסת מתכת קרה. מה זה ? איזה כח קסם היה חזק דיו להדוף את כוחות של השליט ???
ברשע הרגיש את דמו ניגר על הקרקע. חרבו עוד הכתה לכל עבר אולם הוא בקשוי הצליח להשען עןד על רגל ימין שלו. חרב נוספת חדרה את הגנותיו ופצעה אותו עמוק ברגל שמאל. ברשע כבר הריח את ריח המוות בכל מקום. בזעם אחרון הזדקף והלם בחרבו לכל הכיוונים. תנועות ארוכות ונואשות.
לפתע חש נגיחה עזה שהפילה אותו מרגליו. מה זה ? איזו חיית ענק נלחמת לצידם של בני השאול הללו ? ברשע קילל את פזיזותו וניסה לקום על רגליו. לפתע חש צמד סכיני ענק... לא !! שיני ענק חודרות את חזהו. הוא שמע את שריקת האוויר החודר לריאותיו דרך החורים.
הדבר האחרון אותו זכר היה צליל חרבו האדירה הפוגעת בקרקע ואיזוהיא לחישה מוזרה מתוך המדליון. כאילו לחש מישהו מתוכו בקול חרישי ומזרה אימה.
המדליון הדהד במוחו הקורס של הענק את צלילי השיחה מהחדר המרוחק. קולו הלועג והקר של האלף נישא לעברו של הכהן האפל ומנע ממנו לשלוח את כוחו דרך המדליון.
המדליון הצטנן ונדם בין אדמת המדבר הקרה והטרשית לבין גופו החם עדיין של ברשע. דמו של הענק נספג באדמה הקרה בעוד אחרון הכלבים נמלט ביללות פצועות אל תוך השחר הקר. ענני סערה התקדרו מעל המדבר ורוח קרה נשבה.
GodZila
GodZila

חזרה למעלה Go down

הודעה  troynightstar Wed Jan 12, 2011 7:04 am

סליחה, ממתי אני נהייתי קו ראשון בחבורה הזאת?!
למה מצפים מדיאנה שתצטרף לקרב קפא"פ כשברור שאין לה מה לחפש שם?!
אני עושה בדיוק מה שמצופה מקוסם אשליין בחבורה - לתת יתרון יחסי בקרב, לא להשתתף בו באופן פעיל.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
troynightstar
troynightstar
Admin

מספר הודעות : 119

חזרה למעלה Go down

הודעה  GodZila Wed Jan 12, 2011 8:54 am

ואני עדיין רשאי לעקוץ כאוות נפשי !!! Razz Razz

אני השה"מ !!! Laughing Laughing
GodZila
GodZila

חזרה למעלה Go down

הודעה  tarsos22 Thu Jan 13, 2011 12:08 am

יש לי רק כמה סייגים על שתי הגירסאות
עומר, אני הרגתי את אחמד עם גרזן +2 זה היה יעיל מהיר ופשוט ובנוסף חוץ מלכסות את הגופה בחול גם כיסיתי את המדליון.
ולשניכם בקרב עם הענק גם אני תקפתי את הענק ואחרי שהממותה סיימה אותו אני הוצאתי את זעמו של תור על ענקים

כרגע אין לי זמן אבל מישהו מתנגד אם אני אכתוב את הקרב מול ההידרה?
tarsos22
tarsos22

מספר הודעות : 309

https://famblers.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הודעה  MelvinDelvin Thu Jan 13, 2011 3:04 am

לא בקשתי סייגים, התנצלתי מראש אם אני טועה בפרטים...
לא יודע כמה ״הלמת״ בענק אני רק יודע שקאי הוריד לו 100 נקפ ודאווט׳ בהופכו לממוטה אם אינני טועה הוריד את ה10 נקפ האחרונות שגמרו אותו,
זה ששיחקת לו בלאולאו אחרי שהוא מת זה עניין וולקן בלבד,
גרזן +2 ?! מה זה משנה בכלל
יגאל ביקש שאכתוב הכל, אתה מוזמן לכתוב את הסשן הבא , אני כבר כתבתי את קרב ההידרה רק לא היה לי כוח להעלות לאתר
MelvinDelvin
MelvinDelvin

מספר הודעות : 319

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics